Kontakt

Działka – Daniszewo

Daniszewo zobacz na mapie

49 500 PLN

Cena:
49 500,00 zł
Powierzchnia działki:
7 000,00 m2
Cena za m2:
7,07 zł
Szerokość działki (mb.):
28,00 m
Długość działki (mb.):
490,00 m
Ukształtowanie działki:
Zróżnicowana
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Leśna
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
39363/3877/OGS
Opis
Oferuję działkę w malowniczym otoczeniu pól i lasu ze znajdującym się na niej stawem w Daniszewie koło Ostrołęki .
Nieruchomość rolno- leśna . Idealna na rekreacje i wypoczynek z możliwością łowienia ryb we własnym stawie oraz dużym terenem do zagospodarowania .Dojazd drogą utwardzoną. Wielkość działki 70 arów, cena 49500 złotych Gorąco polecam .
Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą.
Negocjacje cenowe po prezentacji

Jolanta Łachacz
PÓŁNOC Nieruchomości Ostrołęka
tel: 506-026-633
e-mail: jlachacz@polnoc.pl

Więcej ofert na www.polnoc.pl/ostroleka
* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń