Kontakt

Działka – Długołęka

Długołęka zobacz na mapie

110 000 PLN

Cena:
110 000,00 zł
Powierzchnia działki:
5 700,00 m2
Cena za m2:
19,30 zł
Szerokość działki (mb.):
31,00 m
Długość działki (mb.):
183,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Drewniane
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
12870/3877/OGS
Opis
Oferujemy państwu siedlisko położone niedaleko Krypna Wielkiego, w miejscowości Długołeka. Największym atutem nieruchomości jest działka. Działka o powierzchni 5700 m2 o wymiarach 31m x 183m częściowo ogrodzona (od ulicy). Cena za metr kwadratowy działki wynosi 21,97zł .Na danym terenie można wystąpić o warunki zabudowy i ewentualnie podzielić na mniejsze. Działka obsadzona drzewkami owocowymi. Dodatkiem do działki jest drewniany domek z lat 40-tych o powierzchni użytkowej 60 m2. Dom w latach 80-tych przeszedł remont włącznie z zmianą wieźby dachowej i pokryciem. Obecnie dom jest w stanie do remontu. W domu jest doprowadzony prąd (w domu licznk) . Kanalizacja i wodociąg są zlokalizowane w drodze oddalone 5m od domu . Na podwórku studnia i stodoła murowano -drewnniana o powierzchni około 77m2 . Dojazd drogą asfaltową. ( ok. 30 km od Białegostoku). Siedlisko może być wykorzystywane do celów rekreacyjnych jak i komercyjnych.
TYLKO U NAS!
0% Prowizji - Nasi kupujący nie płacą prowizji przy kupnie każdej nieruchomości z naszej oferty.
0 zł za wycenę- Otrzymują darmową wycenę do celów kredytowych.
0 zł za ubezpieczenie - Ubezpieczamy nieruchomość przez okres jednego roku.
Jeżeli nie wiesz czy masz zdolność kredytową zadzwoń lub napisz do naszego doradcy kredytowego Edyta Łata 509 532 991 elata@zakinwestycje.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń