Kontakt

Działka w świetnej lokalizacjl

Dłutów

150 000 PLN

Cena:
150 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 600,00 m2
Cena za m2:
57,69 zł
Szerokość działki (mb.):
20,00 m
Długość działki (mb.):
80,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
38263/3877/OGS
Opis
Inwestycja: działka budowlana
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Lokalizacja:Dłutów
Kształt działki: prostokąt
Wymiary działki: front: 20 m.kw., głębokość: 130 m.kw
Media na działce: prąd w drodze, woda w drodze
Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą


Opis: Do sprzedania działka o pow. 2600 m.kw położona w Dłutowie. Dojazd do działki drogą publiczną asfaltową. Prąd i woda w drodze.
Teren działki nieogrodzony. Działkę należy wykarczować.
Świetna lokalizacja w ustronnym miejscu a jednocześnie w samym centrum Dłutowa zaspokaja zarówno potrzebę ciszy i spokoju jak i ułatwia dostęp do różnych instytucji i sklepów .

Cena: 150 000 zł (do negocjacji) Rata kredytu od: 750 zł

Bezpłatna, profesjonalna obsługa w zakresie kredytowania. Najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Szybka decyzja kredytowa.

Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.
UWAGA: Prezentowana oferta nie stanowi oferty w rozumieniu zapisów Kodeksu Cywilnego, zawiera jedynie podstawowe informacje. Dane o ofercie oparte są na informacjach, dokumentach uzyskanych od Oferującego i mogą podlegać zmianom lub odbiegać od stanu faktycznego. Biuro nie odpowiada za ewentualne rozbieżności pomiędzy ofertą a stanem faktycznym. Oferta może być w danym momencie nieaktualna.

Zapraszam do oglądania nieruchomości.

Kontakt:
Wiesława Stasiak
PÓŁNOC Nieruchomości Pabianice
tel: 784558147
e-mail: wstasiak@polnoc.pl
Nr licencji: 22004
Więcej ofert na www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń