Kontakt

Piękna działka obsadzona tujami, teren zadbany

Dłutówek, Działka w Dłutówku zobacz na mapie

185 000 PLN

Cena:
185 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 546,00 m2
Cena za m2:
119,66 zł
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Siatka
Przeznaczenie działki:
Rolno-budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
38346/3877/OGS
Opis
Inwestycja: działka rolno - budowlana
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Lokalizacja: Dłutówek
Powierzchnia: 1 546 m.kw, front: 66,60 m, głębokość: 23,20 m
Kształt działki: prostokąt
Media: woda na działce, prąd na działce, kanalizacja-brak
Stan prawny: własność z księgą wieczystą

UWAGA! Oferta na wyłączność, dostępna tyko w biurze.

Północ Nieruchomości Pabianice ma do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1 546 m.kw położoną w miejscowości Dłutówek gmina Dłutów. Dojazd drogą utwardzoną. Ogrodzenie z siatki. Media: prąd na działce, woda na działce, kanalizacja - brak. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową i zagrodową. Dodatkowo istnieje możliwość lokalizacji usług wbudowanych w obiekty mieszkalne jak i wolnostojące z zastrzeżeniem, że negatywne oddziaływanie działalności usługowej nie może przekraczać lokalu, a granic działki w wypadku lokalizacji usług wolnostojących. Działka bardzo zadbana, obsadzona tujami z bramą. Na działce usytuowana jest altana letnia. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu domku holenderskiego usytuowanego obecnie na działce.
W najbliższej okolicy znajdują się domy jednorodzinne oraz stadnina koni.

Cena: 185 000 zł (do negocjacji)
Rata kredytu od 686 zł

Bezpłatne i profesjonalne doradztwo w zakresie kredytowania. Najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Szybka decyzja kredytowa!
Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.


Kontakt:
Barbara Kolasa
PÓŁNOC Nieruchomości Pabianice
Tel.: 692 400 228
e-mail: bkolasa@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.polnoc.pl

Zapraszam do oglądania nieruchomości

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa