Kontakt

Działka rekreacyjna!

Drzewociny zobacz na mapie

35 000 PLN

Cena:
35 000,00 zł
Powierzchnia działki:
854,00 m2
Cena za m2:
40,98 zł
Szerokość działki (mb.):
21,00 m
Długość działki (mb.):
40,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rekreacyjna
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
39702/3877/OGS
Opis
Inwestycja: działka rekreacyjna
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Lokalizacja: Dłutów/Drzewociny
Kształt działki: prostokąt
Powierzchnia działki: 854 m.kw.
Wymiary działki: front:32,6 m.kw., głębokość: 97,4 m.kw
Media: prąd w drodze
Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą


Opis: Północ Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę o pow. 854 m.kw położoną w miejscowości Drzewociny gmina Dłutów. Dojazd do działki drogą gruntową. Działka nieogrodzona, porośnięta drzewostanem iglastymi wymaga własnej aranżacji. W sąsiedztwie działki znajdują się działki rekreacyjne z domkami i las zaś w niedalekiej odległości płynie rzeka Grabia. Zgodnie z warunkami zabudowy teren działki przeznaczony jest pod rekreację.


Cena działki: 35 000 zł


Bezpłatna, profesjonalna obsługa w zakresie kredytowania.

Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.
UWAGA: Prezentowana oferta nie stanowi oferty w rozumieniu zapisów Kodeksu Cywilnego, zawiera jedynie podstawowe informacje. Dane o ofercie oparte są na informacjach, dokumentach uzyskanych od Oferującego i mogą podlegać zmianom lub odbiegać od stanu faktycznego. Biuro nie odpowiada za ewentualne rozbieżności pomiędzy ofertą a stanem faktycznym. Oferta może być w danym momencie nieaktualna.

Zapraszam do oglądania nieruchomości!

Kontakt:
Wiesława Stasiak
PÓŁNOC Nieruchomości Pabianice
tel: 784558147
e-mail: wstasiak@polnoc.pl
Nr licencji: 22004
Więcej ofert na www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń