Kontakt
Sprzedane

Atrakcyjna działka budowlana Ełk wspólna plaża

Ełk zobacz na mapie

84 500 PLN

Cena:
84 500,00 zł
Powierzchnia działki:
705,00 m2
Cena za m2:
119,86 zł
Szerokość działki (mb.):
20,00 m
Długość działki (mb.):
37,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Mieszane
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Trapez
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
37400/3877/OGS
Opis
PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż uzbrojoną działkę budowlaną w Chrzanowie obok Ełku.

Nieruchomość należy do kompleksu ogrodzonych działek budowlanych wykorzystywanych pod budownictwo mieszkaniowe jak również letniskowo-rekreacyjne.
Posesja o powierzchni 705m2 położona jest u zbiegu ulicy Bukowej i Jodłowej tj. przy bocznej, cichej uliczce w odległości około 500m od plaży.

Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Umożliwia to szybką budowę swojego wymarzonego domu.

Stając się właścicielem oferowanej posesji otrzymują Państwo udział we wspólnej zagospodarowanej plaży z pomostem na jeziorze Sunowo o pow. ok. 170ha.
Jezioro leży w Obszarze Chronionego Krajobrazu Pojezierza Ełckiego. Jest ono jednym ze zbiorników malowniczo położonych w zachodniej części Pojezierza Ełckiego, na zachód od Ełku (wschodni brzeg jeziora przylega do administracyjnej granicy miasta). Południowa granica zlewni jeziora sąsiaduje z "Ostoją Bobrów Bartosze".
Akwen wodny objęty jest tzw. strefą ciszy tak więc jest to idealne miejsce na odpoczynek jak również raj dla wędkarzy mogących napotkać takie gatunki ryb jak: szczupak, okoń, węgorz, sum, karp, boleń, lin, karaś, sieja, sielawa, płoć, jaź, leszcz.

Parcela w całości ogrodzona, częściowo słupami murowanymi z ogrodzeniem drewnianym, a w pozostałej części siatką.
Nieruchomość w pełni uzbrojona - energia elektryczna, woda oraz zbiornik na szambo na działce.

Odległość 4 km od Ełku zapewnia możliwość korzystania z atrakcji miasta oraz zwiedzenia ciekawych miejsc Ziemi Ełckiej tj.:
- PARK WODNY – basen sportowy i rekreacyjny, sauny suche, parowe i infra red, masaże i bicze wodne, jacuzzi, 104-metrowa zjeżdżalnia;
- Park linowy;
- Ścianka wspinaczkowa;
- Park Kopernika – park edukacyjny nawiązujący do układu planetarnego;
- Stajnia "Relaks" w Chruścielach;
- Ełcka Kolej Wąskotorowa;
- Muzeum Historyczne w Ełku;
- Muzeum Jeziora w Centrum Edukacji Ekologicznej;
- Ruiny dawnego Zamku Krzyżackiego z XIV w. przy ul. Zamkowej;
oraz wiele innych.

W chwilach odpoczynku warto skorzystać również z bogatej oraz w zasięgu ręki oferty rozrywkowej miasta tj. festiwali, koncertów, konkursów kulinarnych i imprez sportowych, których nie sposób wszystkich wymienić a należą do nich m.in.:
- Zawody Balonowe;
- Festiwal Ełk, Ogień i Woda – jeden z trzech największych festiwali pirotechnicznych w Polsce;
- Mazurskie Lato Muzyczne – znakomite gwiazdy, świetna muzyka, a przede wszystkim zabawa;
- Mazurskie Lato Kabaretowe MULATKA;
- Runmageddon – wyzwanie do zmierzenia się z własnymi słabościami;
- Zorientuj się na Ełk oraz Ełcka Zmarzlina - idealna propozycja dla osób, które aktywnie lubią spędzać czas na łonie natury.

Oferta godna polecenia ze względu na swoje walory.
Świetna inwestycja dla całej rodziny, dzieci i wnuków.
Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację do obejrzenia wirtualnego spaceru 360 stopni.

W sprawie dodatkowych informacji oraz danych proszę o kontakt z biurem sprzedaży:
Łukasz Dąbkowski
+48 796 903 896
elk@polnoc.pl

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń