Kontakt

Działki na sprzedaż !!! Blisko Głogowa !!!

Głogów zobacz na mapie

84 000 PLN.

Cena:
84 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 120,00 m2
Cena za m2:
75,00 zł
Szerokość działki (mb.):
28,00 m
Długość działki (mb.):
40,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
30697/3877/OGS
Opis
Na sprzedaż działka o pow. 1120 m2, położona w miejscowości Bądzów, koło Głogowa.
Dojazd do centrum Głogowa zajmuje około 15 minut.

W nie dalekiej przyszłości powstanie tu osiedle domów jednorodzinnych.

Jeśli cenisz sobie przestrzeń, ciszę, spokój i możliwość obcowania z naturą, oraz mieć las w zasięgu ręki to ta propozycja jest dla Ciebie !!!

Jest to jedna z 24 działek przeznaczonych do sprzedaży, o powierzchni od 10 do 12 arów wraz z drogami wewnętrznymi. Aktualny Plan Zagospodarowania Przestrzennego dla tej nieruchomości posiada oznaczenie MN – budownictwo jednorodzinne indywidualne.

Media (prąd, woda, kanalizacja) przy granicy działki.

Istnieje również zakup jednej z kilkudziesięciu działek bliżej Golowic, o powierzchni od 10 do 25 arów, Część największych działek jest umiejscowiona pod samym lasem.

Zadzwoń do mnie i umów się na prezentację, aby osobiście przekonać się o wartości proponowanej nieruchomości, bo tej oferty nie znajdziesz w innych biurach !

Prezentacja nieruchomości wiąże się z okazaniem danych osobowych Oglądających oraz pokwitowania udostępnienia adresu prezentowanej nieruchomości na wskazaniu adresowym, a przy zakupie nieruchomości należy wziąć pod uwagę opłaty notarialne oraz wynagrodzenie biura pośrednictwa.

Oferujemy kompleksową obsługę klienta - wszystko w jednym miejscu, począwszy od zidentyfikowania potrzeb, poprzez doradztwo, wybór oferty, finalizację zakupu a skończywszy na finansowaniu kredytem.

DORADCY FINANSOWI Północ Nieruchomości – Głogów, wyspecjalizowani w kredytach hipotecznych, pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.

Kontakt:
Horoszko Rafał
POK Głogów
tel: 797 333 595
e-mail: rhoroszko@polnoc.pl
Nr licencji zawodowej: 21235
Więcej ofert na www.polnoc.pl

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń