Kontakt

Do wynajęcia część placu - 50 arów ul. Rudowskiej

Głogów, ul. Rudnowska zobacz na mapie

5 000 PLN

Cena:
5 000,00 zł
Powierzchnia działki:
5 000,00 m2
Cena za m2:
1,00 zł
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Siatka
Przeznaczenie działki:
Inna
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
383/3877/OGW
Opis
Oferuję do wynajęcia wydzieloną część placu o pow. 5 000 m.kw. naprzeciwko starej cukrowni, wjazd na działkę z ul. Rudnowskiej w Głogowie. Na działce znajduje się budynek biurowy, który może służyć jako stróżówka.

Możliwość zabudowania gruntu przez dzierżawcę halą namiotową, kontenerami socjalnymi, biurowymi według  własnych potrzeb. Teren ogrodzony, utwardzony płytami betonowymi - możliwość wjazdu i parkowania ciężkiego sprzętu.

Z uwagi na fakt, że teren zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej, może być zagospodarowany na parking lub inną nieuciążliwą działalność gospodarczą. Na działce znajdują się przyłącza wodne i kanalizacyjne.

Miejsce idealne na bazę transportowa albo sprzętową.

Możliwa dzierżawa placu o pow. 2 ha za kwotę 15.000 zł/m-c.

Kaucja jednomiesięczna zwrotna.

Część działki wyłączona z najmu (1000 m.kw.) - obecnie wynajmowana przez firmę Polcopper na skład złomu.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Prezentacja nieruchomości wiąże się z okazaniem danych osobowych Oglądających oraz pokwitowania udostępnienia adresu prezentowanej nieruchomości na wskazaniu adresowym.
Przy zakupie nieruchomości należy wziąć pod uwagę koszty podatku PCC- 2%, opłaty sądowe, notarialne oraz wynagrodzenie pośrednika.

Karolina Marciniak
Doradca ds. nieruchomości
PÓŁNOC Nieruchomości Głogów
ul. Grodzka 7
67-200 Głogów
tel komórkowy: 720 720 996
e-mail: kmarciniak@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń