Kontakt

Okazja! Działka z pięknym widokiem na Wisłę

Górna Grupa zobacz na mapie

119 000 PLN

Cena:
119 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 164,00 m2
Cena za m2:
102,23 zł
Szerokość działki (mb.):
25,00 m
Długość działki (mb.):
48,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rolno-budowlana
Kształt działki:
Trapez
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
41317/3877/OGS
Opis
OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE U NAS!

Na sprzedaż świetnie zlokalizowana, widokowa działka w Górnej Grupie w gminie Dragacz.

Działka budowlana o powierzchni 1164 m2 znajduje się na terenie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego na osiedlu mieszkaniowym ok. 6 km od centrum Grudziądza. Przy działce znajdują się media: woda, prąd, kanalizacja oraz oświetlenie uliczne. Działka jest narożna, co stanowi dodatkowy atut. Dojazd drogą utwardzoną od głównej drogi asfaltowej ok 300 m. Możliwość pobudowania dwóch domów lub domu w zabudowie bliźniaczej na podstawie uzyskania warunków zabudowy.

W najbliższej okolicy (200 m) znajduje się las państwowy, idealny do uprawiania sportów tj. bieganie, jogging czy jazda na rowerze ze względu na liczne utwardzone ścieżki. Na pieszo (400 m) znajdziemy sklep spożywczy, kościół, państwowe przedszkole, a w odległości ok. 1,5 km (w centrum miejscowości) znajduje się Gminny Ośrodek Zdrowia, market Dino, oraz peron kolejowy, z którego można dojechać do centrum Grudziądza w 8 minut. Najbliższy wjazd na autostradę A1 znajduje się jedynie 4,5 km od działki.

Zapraszam Państwa na prezentację tej jakże ciekawej działki.

Więcej informacji będzie mi bardzo miło udzielić Państwu podczas rozmowy telefonicznej. Zachęcam do kontaktu.

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC!

Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Marcin Sęczkowski
Mobilny doradca ds. nieruchomości
Nr licencji zawodowej 22891
PÓŁNOC Nieruchomości
+48 531 61 22 21
mseczkowski@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń