Kontakt

Gorzanów działka budowlana pow. 1600 m2

Gorzanów

55 000 PLN

Cena:
55 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 600,00 m2
Cena za m2:
34,38 zł
Szerokość działki (mb.):
43,00 m
Długość działki (mb.):
77,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
35539/3877/OGS
Opis
Na sprzedaż działka budowlana położona w Gorzanowie gm. Bystrzyca Kłodzka o pow. 16 arów.
Działka z wydanym pozwoleniem na budowę wraz z mediami: gaz, wodociąg, energia ( obok słup średniego napięcia).

Gorzanów to niewielka i spokojna wieś położona u podnóża Gór Bystrzyckich. W bliskiej odległości znajduje się mnóstwo wspaniałych miejscowości m.in. Kłodzko, Bystrzyca Kłodzka, Czarna Góra, Szczeliniec.

Działka znajduje się na płaskim terenie w okolicy domów jednorodzinnych z pięknymi widokami na okoliczne góry, łąki i lasy. Działka zlokalizowana jest przy drodze asfaltowej co tworzy dogodny i łatwy dojazd na teren działki.

Jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami a zaprezentujemy działkę na żywo!
Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko ul. Okrzei 11/1b

Opiekun nieruchomości
Katarzyna Rojek
Tel. 789161619

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń