Kontakt

Hryniewicze 1000m2, prąd, woda, kanalizacja

Hryniewicze zobacz na mapie

199 000 PLN

Cena:
199 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 000,00 m2
Cena za m2:
199,00 zł
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Id oferty:
41599/3877/OGS
Opis
Polecamy działkę Hryniewiczach, gm. Juchnowiec Kościelny pow. 100 m2 . Media w drodze: prąd , woda, kanalizacja, światłowód, w Geoportalu jest już ujawniony plan nitki gazociągu.
Dojazd do działki drogą asfaltową i ostanie 40 m drogą szutrową. Zaciszna okolica, blisko tereny zielone, podstacja PKP, autobus. w sąsiedztwie nowa i starsza zabudowa jednorodzinna i siedliskowa
Wymiary: ok. 36 m x ok. 20m ( kształt trapez).
Nr geodezyjny 18/6
Działka znajduje się na obszarze , na którym obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego wg którego przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i usługową( 2,9 MN,U) oraz w części działki jako teren pod drogi wewnętrzne dojazdowe 5KDW.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu:

Stanisław Drobiński

Licencja zawodowa pośrednika
w obrocie nieruchomościami
Nr 17292

Zapewniamy Państwu pomoc prawną przy zakupie nieruchomości oraz przy uzyskaniu kredytu.
Nasi klienci otrzymują również rabat u notariusza.

Oferta Laureata Konkursu Lider Nieruchomości Otodom 2020!
Opis dodatkowy dołączany w eksporcie:

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń