Kontakt

Działka – Jacentów

Jacentów zobacz na mapie

75 000 PLN

Cena:
75 000,00 zł
Powierzchnia działki:
7 900,00 m2
Cena za m2:
10,13 zł
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Id oferty:
28653/3877/OGS
Opis
Biuro Nieruchomości w Końskich oferuje Państwu do sprzedania działkę pod zabudowę jednorodzinną z wydanymi warunkami zabudowy, z projektem na dom jednorodzinny w formie dworku, częściowo ogrodzoną o powierzchni 7900m2 w miejscowości Jacentów gmina Radoszyce, w otoczeniu nowo wybudowanych domów. Piękna, szeroka działka z dojazdem asfaltowym, położona w malowniczym miejscu, blisko lasu, w otoczeniu zieleni. Wodociąg i energia elektryczna doprowadzona na działkę. Zapraszam serdecznie na prezentację i zachęcam do kupna.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń