Kontakt

Działka – Jakubów

Jakubów zobacz na mapie

77 000 PLN

Cena:
77 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 400,00 m2
Cena za m2:
55,00 zł
Szerokość działki (mb.):
30,00 m
Długość działki (mb.):
46,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
12948/3877/OGS
Opis
Na sprzedaż działka budowlana o pow. 14 ar w Jakubowie, gm. Radwanice.

W MPZP działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem nieuciążliwych usług jako funkcji uzupełniającej.

Działka położona w atrakcyjnym i spokojnym miejscu.
W otoczeniu: las, łąki, inne działki budowlane, powstające, kameralne osiedle domów jednorodzinnych.
Dojazd do działki drogą gminną.
Gmina planuje zakończenie prac związanych z podłączeniem kanalizacji w obrębie działek do końca sierpnia 2014 r., prąd przy granicy działki.

W miejscowości znajduje się: rezerwat "Buczyna Jakubowska", a w nim źródło św. Jakuba, ruiny neogotyckiego pałacu, kościół. Nadto w Jakubowie organizowane są zawody "Hubertus" dla miłośników koni.

Odległość do Głogowa 8 km i Polkowic ok. 15 km.

Oferujemy kompleksową obsługę klienta - wszystko w jednym miejscu, począwszy od zidentyfikowania potrzeb, poprzez doradztwo, wybór oferty, finalizację zakupu a skończywszy na finansowaniu kredytem.

DORADCY FINANSOWI Północ Nieruchomości – Głogów, wyspecjalizowani w kredytach hipotecznych, pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentacje.

Kontakt:
Horoszko Rafał
POK Głogów
tel: 797 333 595
e-mail: rhoroszko@polnoc.pl
Nr licencji zawodowej: 21235
Więcej ofert na www.polnoc.pl

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń