Kontakt

Idealna działka pod zabudowę jednorodzinną

Jankowo Gdańskie, ul. Malinowa zobacz na mapie

299 000 PLN

Cena:
299 000,00 zł
Powierzchnia działki:
822,00 m2
Cena za m2:
363,75 zł
Szerokość działki (mb.):
21,80 m
Długość działki (mb.):
37,20 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
42491/3877/OGS
Opis
Oferta dostępna wyłącznie u Nas !

Działka budowlana o powierzchni 820 m2

Opis:

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka budowalna o powierzchni 820m2.Położona w urokliwej i spokojnej części Jankowa Gdańskiego, w sąsiedztwie domów.
Atuty:
- prostokątna, płaska
- wymiary: 22x37m
- nr księgi: GD1G/00260723/7
- utwardzona droga dojazdowa,
- na działce przyłącze – elektryczne
- przyłącze wod-kan w granicy działki
- internet światłowodowy w granicy działki
- opinia geologiczna (08.2022) w cenie
- mapa do celów projektowych w cenie (ważna jeszcze ok 2 lat)
- projekt po adaptacji i pozwolenie na budowę „Ekonomiczny 4a” Projekt domu Ekonomiczny 4A 115,40 m² - EXTRADOM
- 15min do Centrum Gdańska (ok 8km)
- zabudowa jednorodzinna

Kanaliza będzie wykonana w 2022 roku jak opisuje to Gmina:
https://www.kolbudy.pl/projekty-realizowane-ze-srodkow-budzetu-panstwa/5808-gmina-otrzyma-ponad-4-6-mln-zl-na-budowe-sieci-kanalizacyjnej-2 .

W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa.

Lokalizacja:

Lokalizacja położona jest w bliskiej odległości od Gdańska, Kolbud, Straszyna i Trójmiejskiej Obwodnicy – dając świetne możliwości połączenia marzenia o domu w zacisznej okolicy z dostępnością walorów i możliwościami dużej aglomeracji.
Już w 15 min. możemy dojechać do centrum Gdańska lub w 10min. do Pruszcza Gdańskiego. W uroczym Jankowie Gdańskim znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy, przystanek autobusowy, restauracje, apteka.

Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację!

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń