Kontakt

Widokowa działka w Jasieniu k/Brzeska

Jasień, ul. Wiśnicka zobacz na mapie

150 000 PLN.

Cena:
150 000,00 zł
Powierzchnia działki:
3 761,00 m2
Cena za m2:
39,88 zł
Szerokość działki (mb.):
25,00 m
Długość działki (mb.):
120,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
37781/3877/OGS
Opis
Sprzedamy malowniczo położoną działkę przy Ulicy Wiśnickiej w Jasieniu k/Brzeska. Teren lekko nachylony , częściowo zalesiony. Dojazd drogą asfaltową , a następnie utwardzoną. Media: prąd , woda przy działce. Działki szerokości 25 m przy drodze w kształcie prostokąta, lekko nachylona w kierunku północnym o powierzchniach arów 36,81 arów. W sąsiedztwie pojedyncze zabudowania oraz tereny leśne.
Dla tych działek zostały wydane warunki zabudowy na budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych.
Polecam ze względu na ciszę, tereny krajobrazu chronionego , sąsiedztwo lasu.
Do Centrum Brzeska ok 4 km.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń