Kontakt

Działka – Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój

105 000 PLN

Cena:
105 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 000,00 m2
Cena za m2:
105,00 zł
Szerokość działki (mb.):
35,00 m
Długość działki (mb.):
30,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Kwadrat
Id oferty:
36518/3877/OGS
Opis
Mam do zaoferowania przepiękną działkę w kształcie kwadratu , o powierzchni 1000 m2, położoną 1,5 km. do centrum miasta, jednak w cudownym, cichym miejscu w Jastrzębie Zdroju.

MEDIA: woda, prąd.

W okolicy znajduje się szkoła, przedszkole, poradnia lekarza rodzinnego, sklepy.

Jej doskonałe położenie daje możliwość odpoczynku, z dala od zgiełku miasta ( mimo bliskości jej położenia !!) poza tym bliskość kontaktu cudownej zieleni wokół, da nowym właścicielom gwarantowany relaks przez wszystkie cztery pory roku.

Kup nieruchomość z nami, a bezpieczeństwo transakcji będziesz miał zapewnione polisą OC. Ubezpieczymy Twoje nieruchomości od każdego ryzyka z dużym rabatem.
Jesteśmy z Państwem od prezentacji do przekazania kluczy. Przygotujemy dokumenty do zakupu, a nasz ekspert finansowy zapewnia bezpłatną, profesjonalną obsługę w zakresie kredytowania.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację:
Katarzyna Rędzia, tel. 603 604 890

PÓŁNOC Nieruchomości Jastrzębie Zdrój
ul. 1 Maja 14
44-330 Jastrzębie Zdrój


Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl/jastrzebie-zdroj/

oraz zapraszam na stronę FACEBOOK Północ Nieruchomości Jastrzębie Zdrój

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń