Kontakt

Działka usługowa o pow. 4,64 Ha Kolonia Gaj

Jaszkowa Górna zobacz na mapie

1 200 000 PLN

Cena:
1 200 000,00 zł
Powierzchnia działki:
46 400,00 m2
Cena za m2:
25,86 zł
Szerokość działki (mb.):
238,00 m
Długość działki (mb.):
141,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Usługowa
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
36419/3877/OGS
Opis
Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę o pow. 4,64 Ha w urokliwej wsi Kolonia Gaj (woj. dolnośląskie). Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka zlokalizowana jest na terenie przeznaczonym pod usługi turystyki i wypoczynku.

Kolonia Gaj to mała, spokojna wieś położona w pobliżu głównych miejscowości Kotliny Kłodzkiej, Kłodzko, Złoty Stok, Bardo.

Dojazd drogą asfaltową. Idealne miejsce do prowadzenia różnorakich form działalności usługowo-turystycznych np.: agroturystyka, pokoje gościnne, domki letniskowe. Kolonia Gaj to wieś letniskowa, położona na skraju Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego, bajkowe tereny otoczone ciszą, spokojem i wszechobecną naturą.

Z działki rozpościerają się niesamowite widoki na otaczające ją góry, lasy i pola. Tereny idealne do uprawiania turystyki pieszej czy rowerowej, świetna baza wypadowa dla turystów w okoliczne góry i miejscowości Ziemi Kłodzkiej.

Serdecznie zapraszamy na prezentację na żywo, a sami Państwo się przekonacie o niezwykłych walorach prezentowanej działki!
Opiekun nieruchomości
Katarzyna Rojek
Tel. 789 161 619

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń