Kontakt

Działka w pobliżu stadniny, idealna na glamping

Wylągi

539 000 PLN

Cena:
539 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2,16 m2
Cena za m2:
24,95 zł
Szerokość działki (mb.):
93,00 m
Długość działki (mb.):
251,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Częściowe
Przeznaczenie działki:
Rolna
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
37222/3877/OGS
Opis
Pięknie położona działka rolna idealna do założenia siedliska. Działka o powierzchni 2,16 ha znajduje się części Wylągi w Kazimierzu Dolnym 3 km od centrum. Posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.

Nieruchomość ma regularne kształty.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wąwóz korzeniowy, Stajnia Wylągi, las, dolina i strumień. Okolica obfituje w liczne szlaki turystyczne i zapewnia malownicze widoki.

Na działce znajduje się uprawa bzu odmiany: Fin San, Sampo i Kalifornijski, która stanowi dodatkowy atut inwestycyjny.

W drodze obok działki znajduje się prąd i wodociąg. Nieruchomość jest w części ogrodzona.

Niedaleko działki znajduje się szkoła podstawowa, sklep spożywczy oraz przystanek autobusowy. Istnieje możliwość podziału działki.


Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Zapraszam do kontaktu telefonicznego i na darmową prezentację!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń