Kontakt

Piękna działka, 23 ary, Kłokoczyn (blisko Krakowa)

Kłokoczyn zobacz na mapie

75 000 PLN

Cena:
75 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 340,00 m2
Cena za m2:
32,05 zł
Szerokość działki (mb.):
24,00 m
Długość działki (mb.):
98,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rolno-budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
32399/3877/OGS
Opis
W sprzedaży bardzo ładna, kształtna, płaska działka budowlana z częścią przeznaczoną pod zieleń. Malownicza okolica, dogodny dojazd do Krakowa, atrakcyjna cena.

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ DZIAŁKA?
Miejscowość: Kłokoczyn, Gmina: Czernichów, Powiat: krakowski, Numer działki: 225/5 (11,62 ara) i 225/6 (11,78 ara).

CO SPRZEDAJEMY?
Działka budowlana z dodatkowym obszarem przeznaczonym pod zieleń trwałą, powierzchnia ponad 23 ary. Kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach: 24 x 98 m. Płaska, otoczona zielenią, oddalona ok. 100 m od głównej drogi asfaltowej.

JAKIE JEST PRZEZNACZENIE DZIAŁKI W MIEJSCOWYM PLANIE?
Nieruchomość objęta jest w całości miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka 225/5 znajduje się na terenach budowlanych 12MN/U - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami, natomiast działka 225/6 na terenach oznaczonych jako 05RZ - tereny trwałych użytków zielonych. Zakaz zabudowy szeregowej. Wskaźnik zabudowy dla części budowlanej - 50%. Maksymalna wysokość zabudowy - 9 m.

JAK WYGLĄDA KWESTIA MEDIÓW?
Woda i prąd do doprowadzenia. Kanalizacja i gaz - brak.

CZY DZIAŁKA JEST W JAKIKOLWIEK SPOSÓB OBCIĄŻONA PRAWNIE?
Stan prawny działki jest uregulowany. Ma ona założoną Księgę Wieczystą. Brak obciążeń hipotecznych, służebności, dożywocia.

CO ZNAJDUJE SIĘ NA DZIAŁCE I W JEJ NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU?
Działka porośnięta samosiejkami. Dojazd do miejscowości zapewniają autobusy MPK oraz busy. Odległość od przystanku to około 200 m. Bezpośrednio w miejscowości Kłokoczyn znajdują się sklep oraz szkoła. Okolica obfituje w duże ilości zieleni - piękne trasy pod wyprawy rowerowe.

Zainteresowała Cię ta oferta? Nie zwlekaj. Zadzwoń lub napisz do mnie już teraz. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania oraz spotkam się z Tobą na bezpłatnej prezentacji.

Jako biuro jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

PROMOCJA! Osoba, która Kupi za naszym pośrednictwem powyższą nieruchomość otrzyma 10% całodziennego rabatu na zakupy w sklepie Leroy Merlin.

Łukasz Strojnowski
Doradca ds. Nieruchomości
510180036, lstrojnowski@polnoc.pl
PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z.o.o.
30-221 Kraków, ul. Jesionowa 10/2

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń