Kontakt

Przy Lesie- działka z domem mieszkalnym!

Kociołki-Las zobacz na mapie

85 000 PLN

Cena:
85 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 278,00 m2
Cena za m2:
66,51 zł
Szerokość działki (mb.):
40,00 m
Długość działki (mb.):
33,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Siatka
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39654/3877/OGS
Opis
Inwestycja: działka zabudowana
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Lokalizacja: Świerczyna/Kociołki Las/Dłutów
Kształt działki: prostokąt
Wymiary działki: front: 40 m.kw., głębokość: 32 m.kw
Media na działce: prąd, studnia
Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą


Opis: Północ Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną o pow. 1278 m.kw położoną w Kociołkach Lesie. Dojazd do działki drogą asfaltową. Na działce znajduje się mały murowany domek mieszkalny i budynek gospodarczy. Budynek mieszkalny
o pow. zabudowy 35 m.kw. składa się z trzech pomieszczeń: pokoju o pow. około 16 m.kw., kuchni o pow. około 12m.kw i przedpokoju o pow. około 7 m.kw. Do budynku mieszkalnego doprowadzony prąd. Brak kanalizacji, wody z sieci miejskiej w drodze. Teren działki częściowo ogrodzony.
Świetna lokalizacja dla ludzi ceniących kontakt z naturą oraz wypoczynek z dala od zgiełku miasta.
Miejscowość znajduje się ok. 14 km od Pabianic.

Cena: 85 000 zł. Rata kredytu od: 480 zł

Bezpłatna, profesjonalna obsługa w zakresie kredytowania. Najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Szybka decyzja kredytowa.

Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.
UWAGA: Prezentowana oferta nie stanowi oferty w rozumieniu zapisów Kodeksu Cywilnego, zawiera jedynie podstawowe informacje. Dane o ofercie oparte są na informacjach, dokumentach uzyskanych od Oferującego i mogą podlegać zmianom lub odbiegać od stanu faktycznego. Biuro nie odpowiada za ewentualne rozbieżności pomiędzy ofertą a stanem faktycznym. Oferta może być w danym momencie nieaktualna.

Zapraszam do oglądania nieruchomości.

Kontakt:
Wiesława Stasiak
PÓŁNOC Nieruchomości Pabianice
tel: 784558147
e-mail: wstasiak@polnoc.pl
Nr licencji: 22004

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń