Kontakt

Działka – Końskie, ul. Warszawska

Końskie, ul. Warszawska zobacz na mapie

510 000 PLN

Cena:
510 000,00 zł
Powierzchnia działki:
3 500,00 m2
Cena za m2:
145,71 zł
Przeznaczenie działki:
Inwestycyjna
Id oferty:
29919/3877/OGS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich oferuje Państwu do sprzedania działkę o powierzchni około 35 arów ( w obecnej chwili prowadzony jest podział geodezyjny) w przemysłowej części naszego miasta przy ulicy Warszawskiej. Biorąc pod uwagę lokalizację przy głównej drodze do Warszawy, można na działce prowadzić dowolną działalność usługową, handlową itd, w zależności od pomysłu kupującego. Zachęcam wszystkich inwestorów do zapoznania się z ta ofertą, naprawdę warto. Zapraszamy.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń