Kontakt

Działka budowlana z warunkami zabudowy

Kudrycze zobacz na mapie

132 000 PLN

Cena:
132 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 320,00 m2
Cena za m2:
100,00 zł
Szerokość działki (mb.):
53,00 m
Długość działki (mb.):
25,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
28450/3877/OGS
Opis
Bardzo fajna działka w Kudryczach gm.Zabłudów w spokojnej okolicy. Szybki dojazd z Białegostoku, za sądem na Mickiewicza, mijamy Stanisławo i Solniczki, Skrybicze i jesteśmy w Kudryczach.

Działka położona jest w okolicy lasu, dojazd jest drogą utwardzoną. W okolicy budują się nowe domy.

Wydane są prawomocne warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego:
-szerokość elewacji frontowej 12m
-wysokość kalenicy 10m
-wskaźnik zabudowy do powierzchni działki 11%
-dach dwu lub wielospadowy

Położenie działki jest bardzo korzystne ponieważ, żaden z wariantów drogi ekspresowej S-19 nie będzie przechodził obok działki.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń