Kontakt

Duża działka z dostępem do rzeki i własnego lasku

Lipińskie Małe

190 000 PLN

Cena:
190 000,00 zł
Powierzchnia działki:
10 000,00 m2
Cena za m2:
19,00 zł
Szerokość działki (mb.):
50,00 m
Długość działki (mb.):
200,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rolno-budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
35912/3877/OGS
Opis
Na sprzedaż atrakcyjna działka z bezpośrednim dostępem do rzeki Ełk.

Działka o powierzchni 10 000m2 z uchwalonym MPZP określona jako:
- w części od drogi - zabudowa letniskowo-rekreacyjna (prostokątny budynek z ewentualnym gankiem do 2 kondygnacji);
- w pozostałej części tereny użytków rolnych z przeznaczeniem pod zalesienie.
Możliwe jest również lokalizowanie obiektów małej architektury wykonanych z drewna, nieotynkowanej cegły oraz kamienia co w znaczny sposób podkreśli urok wiejskiego klimatu.

Nieruchomość znajduje się w odpowiedniej odległości od najbliższych zabudowań niewielkiej miejscowości Lipińskie Małe, co daje wspaniałe możliwości odpoczynku i relaksu od zgiełku miasta.
Połączenie dostępu do rzeki z własnym lasem na dużym areale ziemi zapewnia duże możliwości i różnorodności spędzania czasu w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół.

Bezpośrednio na działkę można dojechać autem, rowerem asfaltową drogą gminną lub kajakiem po rzece Ełk (szlak kajakowy o długości 74km).

Do pobliskiej miejscowości można dostać się pociągiem relacji Ełk - Białystok, a później podziwiając uroki polskiej wsi oraz rozciągającego się lasu wybrać się na około 25 minutowy spacer.
Las ten należy do leśnictwa Helmany (dawna nazwa wsi), a sama miejscowość poprzez bogactwo runa leśnego nie bez powodu nazywana jest "spiżarnią Ełku".
W niewielkim lasku w Lipińskich Małych znajduje się stary poniemiecki cmentarz (groby z datą 1914 r.), a w samych okolicznych lasach można natrafić na bunkry z czasów wojny.

Stając się właścicielem oferowanej nieruchomości jednocześnie zdobywają Państwo kawałek własnego urokliwego miejsca, z dostępem do wody, lasu oraz kawałka historii kraju.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń