Kontakt

LIPKÓW - piękna działka z pozwoleniem na budowę

Lipków, ul. Jana Skrzetuskiego zobacz na mapie

783 995 PLN

Cena:
783 995,00 zł
Powierzchnia działki:
1 570,00 m2
Cena za m2:
499,36 zł
Szerokość działki (mb.):
1,00 m
Długość działki (mb.):
1,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Kwadrat
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
38662/3877/OGS
Opis
Piękna działka o powierzchni 1570 m2 położona jest w malowniczej części Lipkowa, w willowym otoczeniu, w sąsiedztwie lasów.

Spokojne osiedle z nowoczesną zabudową, wygodnymi drogami dojazdowymi oraz oświetleniem zapewniają rewelacyjną atmosferę i bezpieczeństwo.

W cenie działki projekt budowlany z wydanym pozwoleniem na budowę.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę jednorodzinną, do 2 kondygnacji.

Cena podlega negocjacji.

Zapraszam na prezentację!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń