Kontakt

Działka – Majkowice

Majkowice zobacz na mapie

78 000 PLN

Cena:
78 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 000,00 m2
Cena za m2:
78,00 zł
Szerokość działki (mb.):
27,00 m
Długość działki (mb.):
37,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39339/3877/OGS
Opis
SPRZEDANE

Majkowice- do sprzedaży ładna płaska działka budowlana położona przy drodze asfaltowej gminnej. Wymiary działki 27m z frontu x 35m głębokości, kształt prostokątny. Wraz z działką sprzedawany jest udział w drodze wewnętrznej dojazdowej.
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka ma przeznaczenie MN1 - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Media: wodociąg gminny w drodze wewnętrznej dojazdowej, prąd w trakcie realizacji będzie na działce w październiku (skrzynka) gaz przy drodze głównej, kanalizacji gminnej brak. W planach Gminy jest przebudowa mostków wjazdowych na działki oraz chodnika.
W miejscowości przedszkole, market spożywczo-przemysłowy 70m od działki, sklep, jeździ komunikacja podmiejska. Do Bochni jest 11km, Do Krakowa 54km. Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości.

Cena: 78 000zł

KUPUJĄCY BEZ PROWIZYJNIE

Kontakt:
Kudela Anita
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI BOCHNIA
Ul.Kościuszki 3
tel: 698-452-925
e-mail: bochnia@polnoc.pl


Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Numer licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo 5047. Zapraszamy po więcej ofert na naszą stronę : www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń