Kontakt

Działka – Małachów

Małachów zobacz na mapie

49 000 PLN

Cena:
49 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 400,00 m2
Cena za m2:
20,42 zł
Szerokość działki (mb.):
33,00 m
Przeznaczenie działki:
Inna
Id oferty:
35259/3877/OGS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich oferuje Państwu do sprzedania działkę pod zabudowę o powierzchni 24ary i szerokości 33m2. Obecnie na działce znajduje się drewniany domek letniskowy, do którego podciągnięto energię i wodociąg. Nieruchomość posiada dostęp do drogi asfaltowej. Lokalizacja Małachów nieopodal Końskich, blisko lasu, czyste powietrze, cisza. Idealne miejsce na letni wypoczynek, ale również na budowę domu. Zainteresowanym podaję numery działek: 23 i 26 w celu zobaczenia w geoportalu. Serdecznie zapraszamy na prezentację i zachęcamy do kupna.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń