Kontakt

Widokowa działka budowlana w Międzyrzeczu Górnym

Międzyrzecze Górne zobacz na mapie

200 000 PLN

Cena:
200 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 834,00 m2
Cena za m2:
109,05 zł
Szerokość działki (mb.):
33,00 m
Długość działki (mb.):
55,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39329/3877/OGS
Opis
Jeśli szukasz ładnej działki pod budowę wymarzonego domu, to dobrze trafiłeś!

Nasza działka położona jest w widokowej części Międzyrzecza Górnego, w drugiej linii zabudowy i ma lekkie nachylenie w kierunku zachodnim.
Rozległy widok na góry, okoliczne pola i las oraz w kierunku Czechowic.

Media w bezpośredniej okolicy (w drodze). Dojazd ulicą asfaltową, następnie ok, 40 m drogą utwardzoną i 50 m dojazdu do utwardzenia (służebność dojazdu).

Powierzchnia działki to ponad 18 arów, co pozwala na wybudowanie domu o dowolnej wielkości i cieszenie się własnym, sporym ogrodem.
Spokojna okolica, sąsiedztwo domów jednorodzinnych. Blisko do sklepu (Lewiatan, Euro), do szkoły podstawowej, przedszkola, na pocztę i do kościoła.

Bardzo dobry dojazd do Bielska-Białej i w kierunku Cieszyna ze względu na bliskość drogi S52 (tylko ok. 2 km do tej drogi).

Oferta na wyłączność.
Agent opiekujący się ofertą: Marta Pinczewska, telefon: 577-060-929

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń