Kontakt

2 działki - świetna inwestycja lub rekreacja !

Kąty, ul. Kąty zobacz na mapie

239 000 PLN

Cena:
239 000,00 zł
Powierzchnia działki:
3 260,00 m2
Cena za m2:
73,31 zł
Szerokość działki (mb.):
55,00 m
Długość działki (mb.):
62,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rolna
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39605/3877/OGS
Opis
Oferujemy do sprzedaży 2 działki o powierzchni 3.260 m2 każda .

Położenie działek zapewnia w 100 % rekreację, gdyż leżą w pięknym, spokojnym i zielonym miejscu w Mikołowie ( Kąty) obok popularnego sołectwa Mikołowa o nazwie Paniowy.

Działki są zlokalizowane w odległości 50 m od znanego i chętnie odwiedzanego ośrodka "RYBOŁÓWKA" , gdzie znajdują się liczne stawy, w tym stawy hodowlane różnego gatunku ryb , gdzie można w ciszy spędzić czas łowiąc ryby lub kupić świeżą czy wędzoną rybę.

Ośrodek "Rybołówka" dysponuje również zaciszną restauracją nad samym stawem , gdzie można zjeść smaczne potrawy z ryby , zrobić wspólne ognisko czy po prostu wycieczkę rowerową po okolicznych lasach i łąkach.


Okazyjna cena działki za 73 zł/m2 może jeszcze podlegać negocjacjom - zwłaszcza ulega obniżeniu przy zakupie 2 dostępnych działek !!

Na sprzedaż pozostały już tylko 2 działki oznaczone na mapie podziału jako A i B.

Działki mają pożądaną ekspozycję na kierunki : Wschód, Południe i Zachód.


* Powierzchnia: każda działka po 3.260 m2 .

* W cenie zakupu działki nabywany jest też udział w drodze dojazdowej.

* Media są dostępne w domu sąsiadującym obok działek ok. 200 m czyli woda i prąd, natomiast kanalizacja dostępna jest w drodze.

* Ze względu na wygodę obsługi oraz niskie koszty sugerowane jest wykonanie tzw. "przydomowej oczyszczalni ścieków".

* Wymiary każdej z działek to: 55 m x 62 m2

* Teren płaski chociaż same działki leżą na niewielkim wzniesieniu co też jest atutem jako zabezpieczenie przed zalaniem terenu.

* Brak jest szkód górniczych.

Jest to spokojne i ciche miejsce jednak w niedalekiej odległości od drogi nr 44 Mikołów -Gliwice oraz w stronę Katowic , co gwarantuje komfortowy dojazd do działek.

Zapraszamy do kontaktu - WARTO - zwłaszcza w dobie wirusa Covid-19 , w którym cenione są miejsca ustronne z dala od tłumów !!

Małgorzata tel: 501 728 867
e-mail: mkubulus@polnoc.pl

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi , doradcami kredytowymi i towarzystwami ubezpieczeniowymi -
Kupując u nas otrzymasz duże rabaty na opłaty notarialne, uzyskasz bez prowizji kredyt na atrakcyjnych warunkach i tanio ubezpieczysz nieruchomość.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń