Kontakt

DZIAŁKA INWESTYCYJNA PRZY DK79 MŁOSZOWA

Młoszowa

320 000 PLN

Cena:
320 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1,00 m2
Cena za m2:
32,00 zł
Szerokość działki (mb.):
35,00 m
Długość działki (mb.):
305,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Usługowa
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
37080/3877/OGS
Opis
DZIAŁKA INWESTYCYJNA W MŁOSZOWEJ BEZPOŚREDNIO PRZY DK79

Sprzedam działkę inwestycyjną o pow. 1,06ha położoną w Młoszowej. Działka położona jest bezpośrednio przy drodze krajowej łączącej Kraków i Katowice.
Działka znajduje się na płaskim terenie, nieco poniżej poziomu drogi głównej, jest porośnięta trawą. Media znajdują się w drodze lub w granicy działki.

Idealne miejsce pod inwestycję (nie ma ograniczeń jeśli chodzi o funkcję zabudowań). Miejsce nadaje się pod różnego rodzaju usługi.
Doskonała lokalizacja.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń