Kontakt

Działka – Młoszowa

Młoszowa zobacz na mapie

80 000 PLN

Cena:
80 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 369,00 m2
Cena za m2:
58,44 zł
Szerokość działki (mb.):
30,00 m
Długość działki (mb.):
45,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
25086/3877/OGS
Opis
MŁOSZOWA !!!
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni ok.14 arów. Działka położona jest w Młoszowej, w sąsiedztwie domów. Ma kształt zbliżony do kwadratu. Teren płaski zajmuje 1/3 powierzchni, reszta położona na gruncie pochyłym.
Działka w spokojnej okolicy, media znajdują się przy sąsiednich domach, prąd na działce.
Usytuowana przy drodze, nieopodal przystanek bus.

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń