Kontakt

Zielony zakątek Mnicha.

Mnich zobacz na mapie

85 000 PLN

Cena:
85 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 928,00 m2
Cena za m2:
44,09 zł
Szerokość działki (mb.):
22,00 m
Długość działki (mb.):
74,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Mieszane
Przeznaczenie działki:
Rolno-budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39364/3877/OGS
Opis
Posiadamy w swojej ofercie nowa nieruchomość gruntową, rolno-budowlaną, położoną w trzeciej linii zabudowy cichego zakątku gminy Mnich.
Działka o powierzchni 1928 mkw, leży na płaskim, równym terenie.
Komfort posiadania niesamowitej ilości natury w postaci starego drzewostanu, da nowym właścicielom wymarzone zacisze z dala od zgiełku miasta.
Grunt posiada dostęp do drogi wewnętrznej-utwardzonej.
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego znajduje się w dużym stopniu w terenie zabudowy jednorodzinnej, lub bliźniaczej.
MEDIA: woda, prąd, gaz.
LOKALIZACJA: dobrze skomunikowana z mniejszymi miejscowościami, jak Strumień, jak i z nieco dalej położonym miastem Bielsko-Biała.

Oferta z klauzulą wyłączności.

Polecamy profesjonalne wsparcie przy załatwieniu kredytu bankowego, bez kosztów.

NOTA PRAWNA
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Zapraszam na prezentację.
Barbara Olejnik- 509 481 021Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń