Kontakt

Działka – Modrzewina

Modrzewina zobacz na mapie

35 000 PLN.

Cena:
35 000,00 zł
Powierzchnia działki:
15 800,00 m2
Cena za m2:
2,22 zł
Przeznaczenie działki:
Rekreacyjna
Id oferty:
34943/3877/OGS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich oferuje Państwu do sprzedania działkę rolno-leśną w miejscowości Modrzewina gmina Stąporków. Działka numer 12 o powierzchni 1,58 ha. Sytuacja prawna uregulowana, założona księga wieczysta. Działka może być przeznaczona pod rekreację i wypoczynek, przepiękna sceneria, otoczenie lasów pełnych owoców i grzybów, czyste powietrze, to idealne miejsce aby odpocząć od miasta, pracy i naładować swój organizm do dalszej egzystencji. Zapraszamy serdecznie na prezentację i zachęcamy do kupna, bo za niewiele można znaleźć swój kawałek ziemi. Zapraszamy.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń