Kontakt

Piękna działka z lasem w Myślachowicach

Myślachowice zobacz na mapie

138 000 PLN

Cena:
138 000,00 zł
Powierzchnia działki:
3 424,00 m2
Cena za m2:
40,30 zł
Szerokość działki (mb.):
16,29 m
Długość działki (mb.):
205,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rolno-budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39451/3877/OGS
Opis
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ zakup- za pośrednictwem biura- zapraszamy
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 34,24 ara (ok 16m x ok 205m) o numerze 296, położona w Myślachowicach przy ulicy Granice.

Działka jest płaska, o kształcie prostokąta. Jedna część działki porośnięta trawą i samosiejkami, natomiast druga część drzewami. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową o nazwie Granice. W przyszłości gmina planuję przedłużenie ulicy o nazwie Kamienna, więc możliwy będzie dojazd od drugiej strony nieruchomości co da możliwość podzielenia działki na dwie działki budowlane.
Teren działki nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W Studium część obszaru a dokładnie 50 m od ulicy Granice przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Media znajdują się w drodze (prąd, woda, kanalizacja, gaz).

Sąsiedztwo działki stanowią nieruchomości zabudowane domami z ogrodami.

Działka położna w odległości ok. 1 km od Szkoły Podstawowej, kościoła, Domu Kultury oraz sklepów.

--------
ZAPRASZAM SERDECZNIE

Martyna Kisiel
tel.514 123 425
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI
ul. Sądowa 4B

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń