Kontakt

Myszyniec działka z warunkami zabudowy

Myszyniec zobacz na mapie

220 000 PLN

Cena:
220 000,00 zł
Powierzchnia działki:
4 629,00 m2
Cena za m2:
45,83 zł
Ukształtowanie działki:
Zróżnicowana
Ogrodzenie:
Częściowe
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Id oferty:
41868/3877/OGS
Opis
Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną z warunkami zabudowy w miejscowości Myszyniec, pow. ostrołęcki.
Działka o powierzchni 4629m2 obręb Myszyniec graniczy z linią brzegową. Jej charakterystyczny kształt pozwala na wjazd na działkę z dwóch stron.
Dojazd drogą utwardzoną z ulicy Nadrzecznej i polną szerokości 6metrów. Droga polna przekazana dla Urzędu miasta Myszyniec.

W sąsiedztwie rzeka Rozoga i zabudowa mieszkaniowa.
Media:
-energia elektryczna i woda w drodze.
-kanalizacja podciągnięta na działkę od strony ulicy Nadrzecznej.
Nr działki na Geoportal Myszyniec 870/77
Cena 45,83 za m2

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.
Północ Nieruchomości Ostrołęka.
Teresa Łysiak
kom. 666 084 037
e-mail: tlysiak@polnoc.pl

UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń