Kontakt

Działka – Niebo

Niebo zobacz na mapie

249 999 PLN

Cena:
249 999,00 zł
Powierzchnia działki:
18 770,00 m2
Cena za m2:
13,32 zł
Szerokość działki (mb.):
40,00 m
Przeznaczenie działki:
Rolno-budowlana
Id oferty:
39354/3877/OGS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich przedstawia Państwu nową ofertę sprzedaży nieruchomości. Zapraszamy Państwa do przepięknej miejscowości Niebo nieopodal Końskich. Działka o powierzchni 1,87 ha, szerokość od ulicy około 40m, składająca się z trzech numerów ewidencyjnych. Podaję numery działek 47/1, 47/2, 46 w celu sprawdzenia w geoportalu. Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą . Na działce 47/1 obecnie znajduje się dom z lat sześćdziesiątych, murowane garaże i drewniana stodoła, podłączona energia elektryczna i wodociąg. Zabudowania jednak nie przedstawiają większej wartości materialnej, największym atutem jest szerokość i powierzchnia działki. Super położenie, blisko miasta a jednocześnie w otoczeniu lasów, przepiękne miejsce na wybudowanie domu, możliwość prowadzenia np. gospodarstwa agroturystycznego. Możliwość podziału na dwie działki. Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na prezentację i zachęcamy do kupna, ponieważ nie co dzień możemy zaoferować Państwu możliwość zamieszkania w miejscowości Niebo.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń