Kontakt

Działka – Obierwia

Obierwia zobacz na mapie

115 500 PLN

Cena:
115 500,00 zł
Powierzchnia działki:
2 100,00 m2
Cena za m2:
55,00 zł
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
40469/3877/OGS
Opis
W najnowszej ofercie na sprzedaż oferuję ładnie usytuowaną działkę o powierzchni 2100m2, położoną w miejscowości Obierwia w gminie Lelis.

W obecnym czasie zakup takiej nieruchomości to bardzo dobra inwestycja, z kilkoma możliwościami jej wykorzystana: na cele mieszkaniowe, rekreacyjno-wypoczynkowe lub po prostu jako lokata kapitału.

Działka położona przy drodze asfaltowej, powiatowej.

W okolicy: sklep, kościół, szkoła, pizzeria, dużo terenów zielonych i lasów.

Media: prąd, woda

Zapraszam do obejrzenia działki w terenie.


Kontakt:
Małgorzata Madrak
PÓŁNOC Nieruchomości Ostrołęka
tel: 504-955-517
e-mail: mmadrak@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń