Kontakt
Tylko u nas

Działki budowlane Orłowiec malownicze miejsce!

Orłowiec

149 000 PLN

Cena:
149 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 000,00 m2
Cena za m2:
74,50 zł
Szerokość działki (mb.):
36,00 m
Długość działki (mb.):
55,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
38369/3877/OGS
Opis
Na sprzedaż dwie działki budowlane zlokalizowane w sercu malowniczej wsi Orłowiec tuż nieopodal Lądka Zdrój.

Dojazd drogą asfaltową, prąd w drodze, teren lekko nachylony. Z działek rozpościerają się piękne widoki na otaczające wieś góry i lasy. Cicha i spokojna okolica otoczona wszechobecną naturą.

Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działki pełnią funkcję mieszkaniowo-letniskową, w związku z czym jest to idealny teren na stworzenie własnego zacisza domowego jak i prowadzenia działalności usługowych np.: domki letniskowe.

Działka nr 152/4 – pow. 2274 m2 ( 79zł/m2)
Działka nr 152/5 – pow. 2000 m2

Teren idealny jako całoroczna baza wypadowa dla turystów, których nie brakuję. Szybki i łatwy dostęp do okolicznych miejscowości Kotliny Kłodzkiej. Liczne szlaki spacerowe, rowerowe i turystyczne stwarzają idealne możliwości do aktywnego spędzania wolnego czasu, natomiast rozpościerający się krajobraz wokół prezentowanej działki stwarza idealne warunki do odpoczynku i regeneracji sił.

Cena podana w ogłoszeniu dotyczy działki nr 152/5!

Serdecznie zapraszamy na prezentację na żywo, a sami Państwo przekonacie się o niezwykłych walorach prezentowanej działki!

Opiekun nieruchomości
Katarzyna Rojek
Tel. 789 161 619

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń