Kontakt

Atrakcyjna działka 0,64 ha z zakładem Ostrołęka

Ostrołęka

490 000 PLN

Cena:
490 000,00 zł
Powierzchnia działki:
6 400,00 m2
Cena za m2:
76,56 zł
Ogrodzenie:
Mieszane
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
37088/3877/OGS
Opis
Mam na sprzedaż działkę o pow. ok. 6400 m2 bezpośrednio przy trasie wylotowej z Ostrołęki. Na gruncie znajduje się m.in. budynek produkcyjno-magazynowy z częścią biurową o pow. 410 m2 oraz inne murowane obiekty.
Istnieje możliwość zakupu gruntu wraz z budynkami lub też łącznie z maszynami i wyposażeniem funkcjonującego zakładu produkcyjnego.

NOWA, ATRAKCYJNA CENA - tylko dla oglądających możliwość negocjacji.
Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura!

OFERTA TYLKO w PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI.
Więcej informacji od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 - 20.00.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zobaczyć tę nieruchomość - zadzwoń:
Marek Władysławski
kom. 697 505 600
e-mail: mwladyslawski@polnoc.pl
Więcej ofert, zdjęć i cena na naszej stronie.

Naszą najlepszą wizytówką jest duża ilość przeprowadzonych transakcji sprzedaży i zadowolonych klientów, którzy polecają nas swojej rodzinie, przyjaciołom, znajomym. Sprawdź nasze referencje.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń