Kontakt

Parchowo Działka 1,07 ha Pastwisko dla pszczelarzy

Parchowo zobacz na mapie

49 000 PLN

Cena:
49 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1,07 Ha
Cena za m2:
4,58 zł
Ukształtowanie działki:
Zróżnicowana
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rolna
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
41221/3877/OGS
Opis
Sprzedam działkę
Działka w klasyfikacji wg MPZP jako pastwisko.

działka 220107_2.0010.3/11

Działka znajduje się na terenie obszaru NATURA 2000. Oznacza to że teren przeznaczony jest tylko pod działalność rolniczą.
TEREN DLA PSZCZELARZY - w dolinie rolnicy w większości otrzymują dopłaty do utrzymania łąk kwietnych. Może nie ująłem tego fachowo, ale istota tego jest taka że przede wszystkim mają być tam kwiatostany. Podobnież jest także uprawa rzepaku, jak zapewniał mnie jeden z przemiłych sąsiadów jest to raj dla pszczół i pszczelarza.

Wg nowej ustawy osoba kupująca posiadająca status rolnika indywidualnego może kupić działkę bez ubiegania się o zgodę dyrektora KOWR-u.
Jeśli osoba kupująca nie jest rolnikiem musi ubiegać się o zgodę dyrektora KOWR-u na zakup tej ziemi.
PRZELICZENIOWO JEST TO 0,19 ha

Dojazd do działki drogą polną, ostatnie 30 mb warto byłoby utwardzić jumbami lub czymkolwiek bo trudny jest dojazd - dojechałem samochodem osobowym. Teren jest zróżnicowany - działka nie jest płaska.

NIE MA MOŻLIWOŚCI BUDOWY DOMU.

Teren porośnięty częściowo drzewami.
Doga dojazdowa polna. Jest możliwość wyrównania tej drogi.

Działka o numerze 3/11 - do sprawdzenia w Urzędzie Gminy Parchowo.

Klient kupujący nie płaci żadnej prowizji.

Północ Nieruchomości oddz Banino
Krzysztof Florczak tel. 500 501 570

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń