Kontakt

Zielona oaza 15 min od Wrocławia

Pasikurowice zobacz na mapie

326 000 PLN

Cena:
326 000,00 zł
Powierzchnia działki:
2 052,00 m2
Cena za m2:
158,87 zł
Szerokość działki (mb.):
20,00 m
Długość działki (mb.):
100,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Siatka
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
37406/3877/OGS
Opis
Inwestycja: działka
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Lokalizacja: Dolnośląskie/Długołęka/Pasikurowice
Powierzchnia działki 2052 m.kw.
Media: energia elektryczna, woda na działce, kanalizacja przy granicy
Wymiary działki front 20 m, głębokość 100 m
Stan prawny: własność


Opis: Sprzedam działkę pod zabudowę jednorodzinną (istniejący plan zagospodarowania przestrzennego pozwala również na budowę budynku bliźniaczego) w Pasikurowicach. Działka o powierzchni 2052 m.kw. Na działce prąd i woda doprowadzone, kanalizacja przy granicy. Może być z projektem domu i ogrodu- pozwolenie na budowę jest do uaktualnienia.
Działka znajduje się tylko 15 minut od centrum Wrocławia (12 km. do Rynku), ok. 2 km od pola Golfowego i osiedla TOYA oraz wojskowego ośrodka jeździeckiego. W otoczeniu sady i zieleń, okolica cicha, spokojna, w bliskiej odległości lasy, rybne stawy hodowlane. W pobliżu przystanek szybkiej kolei podmiejskiej. W odległości 3 km obwodnica łącząca wylot na Poznań i Warszawę. Do stacji PKP i przystanku autobusowego ok. 200-300 m.
Na działce są już nasadzenia kilkunastoletnich drzew i krzewów oraz oczko wodne z kaskadą (ogród skalny) i miejscem przygotowanym do grilowania. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Do sklepu, , ok. 200-300 m.


Cena: 326 000 zł ( do negocjacji) Rata kredytu od 1648 zł

Bezpłatna, profesjonalna obsługa w zakresie kredytowania. Najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Decyzja kredytowa w 3 dni.
Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.

Zapraszam do oglądania nieruchomości

Kontakt:
Monika Berdowska
Północ Nieruchomości oddział Wrocław II
tel. kom: +48 883 647 169
e-mail: mberdowska@polnoc.pl
nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.polnoc.pl/wroclaw2
Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl


* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa