Kontakt

Działka Paszków 8200 m2 - urokliwe miejsce !

Paszków

279 000 PLN

Cena:
279 000,00 zł
Powierzchnia działki:
8 200,00 m2
Cena za m2:
34,02 zł
Szerokość działki (mb.):
93,00 m
Długość działki (mb.):
127,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
35327/3877/OGS
Opis
Na sprzedaż działka w Paszkowie o pow. 8200 m2 położona w bardzo klimatycznym miejscu otoczonym górami i lasami.

Wydana decyzja o warunkach zabudowy.

Lokalizacja działki niewątpliwie zapewni ciszę, spokój oraz czyste powietrze z dala od miejskiego zgiełku. Szybki i łatwy dostęp do okolicznych miejscowości Kotliny Kłodzkiej. Ogrom możliwości do zwiedzania okolicznych gór o każdej porze roku.

Liczne szlaki spacerowe i turystyczne stwarzają idealne możliwości do aktywnego spędzania wolnego czasu, natomiast rozpościerający się krajobraz wokół prezentowanej działki stwarza idealne warunki do odpoczynku i regeneracji sił.

W tym urokliwym miejscu możesz stworzyć własne zacisze domowe z niesamowitym klimatem.

Działka także idealna pod inwestycję.

Serdecznie zapraszamy na prezentację na żywo!

Opiekun nieruchomości
Katarzyna Rojek
Tel. 789161619

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń