Kontakt

Działka pod lasem Osiedle Paszków Polanica Zdrój

Paszków

81 080 PLN

Cena:
81 080,00 zł
Powierzchnia działki:
2 027,00 m2
Cena za m2:
40,00 zł
Szerokość działki (mb.):
30,00 m
Długość działki (mb.):
70,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
34530/3877/OGS
Opis
Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych
w przepięknej scenerii górskiej z niesamowitym widokiem na całą Kotlinę Kłodzką.

Działki do wyboru od 16 do 36 arów w cenie 40zł/m2 pod samym lasem.
Ogłoszenie dotyczy działki nr 3.

DLA INWESTORA !!! Jest możliwość również zakupu całego osiedla po niższej cenie !!!

Paszków to miejscowość położona na brzegu Kotliny Kłodzkiej u stóp pasma Gór Bystrzyckich… Właśnie tu wiele osób z całej Polski odnalazło swój spokój i ciszę.. szlaki piesze i rowerowe w tym miejscu są najbliżej i najlepsze.. Wychodząc z domu za górką mamy Czechy.. ale po drodze Zielenie i stoki narciarskie. 5 km od domu najpopularniejsze Uzdrowisko Polanica Zdrój gdzie przejdziemy się deptakiem, napijemy wody mineralnej i pójdziemy do teatru.. Tereny te łączą spokój i odpoczynek z kulturą i sztuką.. Zdecydowanie polecamy i zapraszamy po więcej informacji do biura Północ Nieruchomości Odział Kłodzko.

Jesteśmy stąd…. dlatego znamy te tereny jak własną kieszeń
Zapraszamy na prezentacje !

Opiekun nieruchomości
Filip Hoszowski

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń