Kontakt

Działka z dużym ogrodem - Piła Kościelecka

Piła Kościelecka, ul. Kolejowa zobacz na mapie

140 000 PLN

Cena:
140 000,00 zł
Powierzchnia działki:
6 587,00 m2
Cena za m2:
21,25 zł
Szerokość działki (mb.):
218,00 m
Długość działki (mb.):
302,00 m
Ukształtowanie działki:
Zróżnicowana
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rolno-budowlana
Kształt działki:
Nieregularny
Plan miejscowy:
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39452/3877/OGS
Opis
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - ZAKUP WYŁĄCZNIE ZA POŚREDNICTWEM BIURA - ZAPRASZAMY SERDECZNIE
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do sprzedania nieruchomość złożona z 2 działek o łącznej powierzchni ok 6587m2 (dz.nr 108/11 - 4471m2, dz.nr 108/24 o pow. 2116m2) położona w Pile Kościeleckiej w sąsiedztwie ulicy Kolejowej.

Działki posiadają kształt foremny, porośnięte są trawą i samosiejkami, ok 7,5a terenu objęte jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i przeznaczone jest pod tereny zielonych użytków rolnych, łąk i pastwisk. Pozostała część działki (ok. 58a) objęta jest studium ukierunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, po uzyskaniu decyzji o warunkach zabudowy istnieje możliwość zabudowany budynkiem mieszkalnym terenu o powierzchni ok 9,5a, z racji linii energetycznej która częściowo przechodzi przez działki - pozostałą część terenu można wykorzystać tylko pod rekreację, sad, ogród lub miejsce dla koni.

Media: prąd, woda, gaz znajdują się w sąsiedztwie na działkach zabudowanych. Brak jest kanalizacji miejskiej.

Dostęp do drogi publicznej poprzez służebność drogową, ustanowioną na działkach sąsiednich. Droga nie jest utwardzona.

Tereny wokół nieruchomości zielone, ciche i spokojne. Nieruchomość zapewnia dużą prywatność.

-------------------------------------------------
ZAPRASZAM SERDECZNIE DO KONTAKTU

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń