Kontakt

Działka obok lasu ul. Krakowska - Piła Kościelecka

Piła Kościelecka, ul. Krakowska zobacz na mapie

135 000 PLN

Cena:
135 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 100,00 m2
Cena za m2:
122,73 zł
Szerokość działki (mb.):
24,00 m
Długość działki (mb.):
43,00 m
Ukształtowanie działki:
Zróżnicowana
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
38468/3877/OGS
Opis
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - ZAKUP ZA POŚREDNICTWEM BIURA - ZAPRASZAMY
_______________________________________________________________________________

Do sprzedania przepiękne działki budowlane w trakcie podziału, o pow. ok 11a -12a przy ul. Krakowskiej w Pile Kościeleckiej.

Istnieje możliwość rezerwacji.

Działki będą posiadać powierzchnię ok 11-12a, kształt regularny, o szerokości ok 22-25m x 35-45m. Dostęp do działki odbywać się będzie z drogi publicznej, ul. Krakowskiej. Aktualnie działka porośnięta jest samosiejkami i choinkami. Przed zakupem działka zostanie wykarczowana, istnieje możliwość pozostawienia wskazanych drzew, choinek i krzewów. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, teren przeznaczony jest pod budownictwo mieszkaniowe. Trwają przygotowania do zmiany przeznaczenia w Planie, na budownictwo mieszkaniowo- usługowe. Sąsiedztwo nieruchomości stanowią głównie działki porośnięte roślinnością leśną, dużo drzew, zieleni. Teren cieszący się dużym zainteresowaniem klientów, od ul. Granicznej po ul. Topolową i zalew Chechło, rozciąga się prestiżowe osiedle nowych domów, które w przyszłości będą wyposażone w pełną infrastrukturę ułatwiająca życie (sklepy, galerie, przedszkole, żłobek). W bliskiej odległości znajduje się szpital, powstaje galeria, blisko do Centrum Chrzanowa i budynków użyteczności publicznej.

Media: prąd, siec telekomunikacyjna i woda są na działce, gaz znajduje na sąsiedniej działce zabudowanej, nie ma kanalizacji miejskiej.

działka nr 1 - 135 000zł
działka nr 2 - 135 000zł
działka nr 3 - 135 000zl
_______________________________________

Zapraszam do kontaktu

NATALIA TABORSKA
PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI
512688040, 693380455

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń