Kontakt

Wynajmę teren - ul. Krakowska - Piła Kościelecka

Piła Kościelecka, ul. Krakowska zobacz na mapie

1 250 PLN

Cena:
1 250,00 zł
Powierzchnia działki:
2 602,00 m2
Cena za m2:
0,48 zł
Szerokość działki (mb.):
20,00 m
Długość działki (mb.):
43,00 m
Ukształtowanie działki:
Zróżnicowana
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
391/3877/OGW
Opis
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - WYNAJEM ZA POŚREDNICTWEM BIURA - ZAPRASZAMY
_______________________________________________________________________________

Do wynajęcia kompleks 3 działek o łącznej powierzchni ok 26a, położone bezpośrednio przy ul. Krakowskiej w Pile Kościeleckiej.

Kształt foremny, umożliwiający racjonalne zagospodarowanie terenu. Wymiary 60-74m x 40-42m. Teren wykarczowany. 

Dostęp do działki odbywa się bezpośrednio z drogi publicznej, ul. Krakowskiej.

Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, teren przeznaczony jest pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzInne, do wykorzystania pod większość działalności bez budowy budynków trwale z gruntem związanych.

Sąsiedztwo nieruchomości stanowią liczne tereny zielone, działki zbudowane domami oraz działki na których powstają siedziby firm świadczące różne usługi, m.in firma transportowo -spedycyjna, warsztat samochodowy, firma zajmująca się wycinką drzew z terenem składowania drewna i inne.

W bliskiej odległości znajduje się szpital, galeria, blisko do Centrum Chrzanowa i budynków użyteczności publicznej. Doskonałe połączenie z A4.

Media: prąd, siec telekomunikacyjna i woda są na działce, gaz znajduje na sąsiednich działkach zabudowanych, brak kanalizacji miejskiej.
Przez teren przechodzi linia energetyczna, która wkrótce zostanie przeniesiona w granicę działki. Wodociąg przechodzący w części przedniej działek położony jest w obrębie linii zabudowy, nie stanowi przeszkód w zagospodarowaniu terenu.

Cena wynajmu całości: 1250zł/1mies + opłata podatku od nieruchomości
_______________________________________
Zapraszam do kontaktu

JAKUB TABORSKI
693 380 455

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń