Kontakt

Działka – Pniewo, ul. Wesoła

Pniewo, ul. Wesoła zobacz na mapie

149 000 PLN

Cena:
149 000,00 zł
Powierzchnia działki:
9 500,00 m2
Cena za m2:
15,68 zł
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Id oferty:
39067/3877/OGS
Opis
TYLKO U NAS !!! ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA Z WŁASNYM/PRYWATNYM LASEM !!!

Biuro Nieruchomości PÓŁNOC w Łomży oferuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 9500m2 położoną przy ul. Wesołej w miejscowości Pniewo gm. Łomża.

Działka zabudowana jest domem drewnianym , przeznaczonym do modernizacji.

Media : prąd , woda

Teren można podzielić na część budowlaną o wymiarach : szer. 35m , dł. 100m oraz teren leśny o wymiarach szer. 15m , dł. 100m.

Działka budowlana bardzo kształtna , idealnie nadaje się pod budowę parterowego domu wraz z garażem w otoczeniu własnego , prywatnego lasu.

Miejscowość dobrze skomunikowana z innymi terenami. W odległości 5m znajduje się przystanek autobusowy.

Pniewo - wieś w gminie Łomża , oddalona 15 min jazdy samochodem od miasta Łomża. Większość terenu stanowią lasy oraz łąki położone na obszarze Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi. Malownicze tereny położone nieopodal rzeki Narew idealnie nadają się na wypoczynek z dala od zgiełku miasta. Niecałe 2 km od Pniewa znajduje się stacja narciarska Rybno , tętniąca życiem w sezonie zimowym.

Cena 147 000 złotych ( 15,68 zł/m2 ) !!! Zapraszam na prezentację w terenie !!!

Kontakt w/s oferty : Monika Witkowska 509-819-437

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń