Kontakt

Atrakcyjna działka, 32,49 ara, Pobiednik Mały

Pobiednik Mały zobacz na mapie

150 000 PLN

Cena:
150 000,00 zł
Powierzchnia działki:
3 249,00 m2
Cena za m2:
46,17 zł
Szerokość działki (mb.):
27,00 m
Długość działki (mb.):
127,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Ogrodzenie:
Brak
Przeznaczenie działki:
Rolno-budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Plan zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
35631/3877/OGS
Opis
W sprzedaży bardzo ładna, kształtna, płaska działka umożliwiająca budowę wymarzonego domu. Spokojna okolica, dogodny dojazd do Krakowa, atrakcyjna cena.

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ DZIAŁKA?
Miejscowość: Pobiednik Mały, Gmina: Igołomia - Wawrzeńczyce, Powiat: krakowski, Numer działki: 201.

CO SPRZEDAJEMY?
Działka budowlano - rolna, powierzchnia 32,49 ara. Kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach: 27 szer. x 127 dł. Płaska, w tylnej części zieleń. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej (droga gminna).

JAKIE JEST PRZEZNACZENIE DZIAŁKI W MIEJSCOWYM PLANIE?
Nieruchomość objęta jest w całości miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Pierwsza część działki ok. 12 arów jest to część budowlana MR2 - tereny zabudowy mieszanej - mieszkaniowej, usługowej, produkcyjnej. Pozostałą część stanowią tereny zieleni nieurządzonej - ZE.

JAK WYGLĄDA KWESTIA MEDIÓW?
Woda i prąd przy działce (po drugiej stronie drogi gminnej), prąd w granicy działki, kanalizacja nowo wybudowana (w drodze gminnej).

CZY DZIAŁKA JEST W JAKIKOLWIEK SPOSÓB OBCIĄŻONA PRAWNIE?
Stan prawny działki jest uregulowany. Ma ona założoną Księgę Wieczystą. Brak obciążeń hipotecznych, służebności, dożywocia. Działka nie jest przedmiotem dzierżawy.

CO ZNAJDUJE SIĘ NA DZIAŁCE I W JEJ NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU?
Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, bezpośrednio sąsiaduje jedynie z niską zabudową jednorodzinną i niewielkimi gospodarstwami sadowniczymi. Jednocześnie, odległość od drogi krajowej nr 79 wynosi zaledwie 2 km, co umożliwia sprawny dojazd do centrum Krakowa, jak i gwarantuje dostęp do licznych węzłów komunikacyjnych (obwodnica Krakowa, autostrada A4, DK 75, DK 94).

Działka idealnie nadaje się dla osób ceniących sobie spokój i ciszę, potrzebujących jednocześnie doskonałej komunikacji z centrum miasta.

Zainteresowała Cię ta oferta? Nie zwlekaj. Zadzwoń lub napisz do mnie już teraz. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania oraz spotkam się z Tobą na bezpłatnej prezentacji.

Jako biuro jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

PROMOCJA! Osoba, która Kupi za naszym pośrednictwem powyższą nieruchomość otrzyma 10% całodziennego rabatu na zakupy w sklepie Leroy Merlin.

Łukasz Strojnowski
Doradca ds. Nieruchomości
510180036, lstrojnowski@polnoc.pl

PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z.o.o.
30-221 Kraków, ul. Jesionowa 10/2

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń