Kontakt

Działka 1,03H Piekielna Góra Polanica Zdrój

Polanica-Zdrój zobacz na mapie

867 000 PLN

Cena:
867 000,00 zł
Powierzchnia działki:
10 300,00 m2
Cena za m2:
84,17 zł
Szerokość działki (mb.):
60,00 m
Długość działki (mb.):
230,00 m
Ukształtowanie działki:
Zróżnicowana
Przeznaczenie działki:
Rolno-budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Plan miejscowy:
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Id oferty:
39343/3877/OGS
Opis
Na sprzedaż miejsce w górach, w lesie blisko kurortu Polanica Zdrój.

Działka o powierzchni 1,03 hektara, teren położony jest w strefie dla którego wiodącą funkcją jest mieszkalnictwo jednorodzinne, usługi związane z obsługą ruchu turystycznego oraz produkcja rolnicza. Jest to strefa „B” ochrony uzdrowiskowej.

Działka jest w niesamowitym miejscu, pośród świerków, sosen daleko od miejskiego zgiełku a zarazem w jej zasięgu są wszystkie media,
woda, kanalizacja, prąd i gaz.

Można ją zagospodarować na wiele sposobów od spokojnego miejsca na swój azyl w domowym zaciszu lub miejsce na przyjmowanie gości, turystów, pacjentów, kuracjuszy.. wedle pomysłu.
W pobliżu wszystko czego potrzebuje człowiek do odpoczynku:
Góry, lasy, czyste powietrze, woda źródlana, mineralna, jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce.

Zapraszamy po więcej informacji do kontaktu z naszą agencją:
Północ Nieruchomości
Oddział Kłodzko
Opiekun oferty:
Filip Hoszowski
Tel. 725022207

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń