Kontakt

Działki w Ogrodzie*Polesie*Jeziora*Gostynin

Polesie zobacz na mapie

56 000 PLN

Cena:
56 000,00 zł
Powierzchnia działki:
1 409,00 m2
Cena za m2:
39,74 zł
Szerokość działki (mb.):
36,00 m
Długość działki (mb.):
39,00 m
Ukształtowanie działki:
Lekko nachylona
Przeznaczenie działki:
Budowlana
Kształt działki:
Prostokąt
Id oferty:
40447/3877/OGS
Opis
Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę w miejscowości Polesie na Pojezierzu Gostynińsko- Włocławskim. Powstała ona z podziału siedliska o długiej tradycji sadowniczej i rolnej. Pozostałe wydzielone działki maja powierzchnie: 2303m2, 2751m2, 7035m2 i 7905m2.

Działka na zdjęciu położona jest w owocującym sadzie brzoskwiniowym. Świetnie nadaje się na rezydencję oraz domki letniskowe. Posiada aktualne warunki zabudowy na dom jednorodzinny do 280 m2, składający się z dwóch kondygnacji, dopuszczalna wysokość 10 m. Do działki prowadzi droga asfaltowa, ostatni odcinek to droga wewnętrzna z udziałem. Przy drodze prąd, wodociąg oraz światłowód Orange. Na załączonej mapie w galerii jest to działka oznaczona numerem II.

Charakterystyczny dla działki jest wyjątkowy mikroklimat. Rośnie tutaj 65 drzew brzoskwiniowych oraz śliwy. Z działki rozciąga się piękny i rozległy widok na trzy strony świata. Stał tutaj kiedyś młyn wiatrowy, pozostał po nim kamień młyński. Ziemia idealnie nadaje się pod ekologiczną uprawę warzyw. Atutami tego miejsca są czyste powietrze, spokój i śpiew ptaków a także brak uciążliwych hodowli, masztów i wiatraków.

We wsi przeważa zabudowa rezydencjalna. Jest to idealne miejsce do zamieszkania z rodziną w naturalnym otoczeniu własnego dużego ogrodu. Miejsce świetnie nadaje się również na agroturystykę.

W pobliżu wiele jezior, szlaków turystycznych i rowerowych, w tym trasa Eurovelo. Blisko nad Wisłę a także do historycznej stolicy Mazowsza miasta Płock.

Zapraszam serdecznie na prezentację, oferta godna uwagi. Proszę dzwonić, chętnie odpowiem na
Państwa pytania.

Krzysztof Chmura
+48 797 999 704
Północ Nieruchomości
Giełdowa Premium

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń