Kontakt

DZIAŁKA ROD Z NOWYM DOMEM - OPOLSKA LESZCZYŃSKA

Poznań zobacz na mapie

89 000 PLN

Cena:
89 000,00 zł
Powierzchnia działki:
300,00 m2
Cena za m2:
296,67 zł
Szerokość działki (mb.):
15,00 m
Długość działki (mb.):
20,00 m
Ukształtowanie działki:
Płaska
Przeznaczenie działki:
Rekreacyjna
Kształt działki:
Trapez
Plan miejscowy:
Brak planu miejscowego
Id oferty:
39744/3877/OGS
Opis
Na sprzedaż działka ROD o pow. 300 m2 z murowanym domkiem o pow. ok 28m2 – Leszczyńska – Opolska. Dom po kapitalnym remoncie. Dach został wymieniony na nowy, są także nowe rynny oraz opierzenia. Dach dodatkowo został podwójnie ocieplony wełną mineralną renomowanej firmy Rockwool. Ściany ocieplone 10 cm styropianem. Instalacja wodna wykonana z Alu/Pex. Instalacja elektryczna miedziana. Wewnątrz na ścianach została położona gładź a na podłogach płytki. Sufit podwieszony – płyta gipsowa. Zamontowane zostały również nowe okna plastikowe oraz solidne drzwi wejściowe polskiej firmy. Zarówno wewnątrz jak i zewnątrz oświetlenie LED. Ogrzewanie domku jest elektryczne, jednakże istnieje możliwość zamontowania kominka. Istnieje również możliwość rozbudowy domku (powiększenie parteru + ewentualna dobudowa piętra).

Dom składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz toalety z WC oraz umywalką.

Ogród został zagospodarowany na nowo. Ziemia na całym terenie została dwukrotnie nawieziona oraz odchwaszczona. Na terenie działki znajdują się 62 choinki „Szmaragd", które za parę lat utworzą piękny żywopłot, a także, przepyszne winorośle w trzech odmianach.

W domku pozostaje całe wyposażenie znajdujące się na zdjęciach oraz narzędzia ogrodowe (grabie, łopaty, kosiarka, węże itd.)

Działka zlokalizowana jest na terenie ogródków działkowych, na których znajduje się tylko 130 działek, co pozwala na spokojny wypoczynek na świeżym powietrzu, z dala od zgiełku miasta.

Koszty utrzymania działki są bardzo niskie.


Lokalizacja jest doskonała: 5 min od pętli tramwajowej na Dębcu i 10 min od pętli tramwajowej na Górczynie. Przystanek autobusowy znajduje się przy głównym wejściu na teren ogródków.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń